Op zaterdag 13 september, op Open Monumentendag, is er een Psalmenmiddag in de Goede Herderkerk Schiebroek.
Om 14:00 uur neemt justitiepredikant Hanneke Allewijn u mee in de indrukwekkende bundel ‘In de stilte van mijn cel’ met 150 psalmen geschreven door gedetineerden.
Zij licht de hertaalde psalmen toe, leest er enkele voor en laat er één horen die zij zelf op muziek heeft gezet.

Na een pauze met koffie en thee vervolgt organist Iddo van der Giessen om 15:30 uur met een orgelconcert vol muziek over de psalmen.
Er klinkt muziek van de 16e eeuw tot nu: Sweelinck en Bach, Howells en De Wolf, en Langlais en Bert Matter. In sommige stukken klinken bekende psalmmelodieën, in andere staat vooral de onberijmde psalmtekst centraal.

Van harte welkom!

Voor meer informatie zie deze flyer